KEFARET - Simon Toyne (Karakter Rehberi - KPiBT #5)

Merhabalar! Beşinci blog turumuz olan Kefaret kitabımızın karakter rehberiyle karşınızdayım. *-*


Solomon Creed: Bir yabancı. Kim olduğu, nereden geldiği, niçin o kasabaya düştüğü bilinmiyor. Bildiği, daha doğrusu doğru olduğunu kesinlikle hissettiği sadece iki isim var. Biri kendi ismi, diğeri ise... Diğeri? B| Ayrıca... Kendisi ve kendi varlığı dışında her şeyi biliyor. Her şeyi. Ve bir albino.

Jack Cassidy: Kefaret Kasabası'nın kurucusu ve ilk vatandaşı. Kasabayı kuruş hikayesinde hepinizi şaşırtacak ve belki de dehşete düşürecek anılar mevcut.Ernest Cassidy: Kefaret Kasabası'nın başkanlık koltuğunda, kurulduğundan beri hep Cassidy'ler oturuyor. Ernest de kasabanın şimdiki başkanı.Şef Morgan: Kefaret Kasabası'nın polis şefi. Hırs ve üstünlük duygusu tarafından fazla sarmalanmış gibi geldi bize...


James Coronado: Kasabanın şeriflerinden biri. Ve önemli biri gibi sanki...


Holly Coronado: James Coronado'nun eşi. Kitap boyunca en çok ön planda olan isimlerden biri.

Papa Tio: Bu adam... Diyecek kelime bulamıyorum ama tam tanımı sanırım 'mafya babası' olur. Onu tam anlamıyla tanımak için kitabı okumanız gerekiyor. Evlatları konusunda biraz şanssız bir adam, iki kızı da ölüyor ve geriye sadece bir oğlu kalıyor. Ama o oğlu ne kadar yaşar, orası bilinmez... İlginç bir dünyası var.

Mulcahy: Papa Tio'ya yardımcı olmak zorunda kalan bir polis. Babası konusunda oldukça fekadar. Ve... Kitapta sizi şaşırtacak karakterlerden biri.

Ramon: Papa Tio'nun oğlu. Ah, evet, bu karakterin de uzun bir hikayesi var.

Pete Tucker: Kasabada çiftlik sahibi bir vatandaş.

Ellie Tucker: Pete Tucker'ın kızı. Gözleri görmüyor.

Billy Walker: Kasabanın mezarlık görevlisi.

Sirius: Başkan Cassidy'nin şahsi atı. Solomon Creed'e oldukça faydası dokunuyor.
2 yorum:

  1. Your blog post was shared by the author Simon Toyne! Well done, for the great images, they fit the characters so well.

    YanıtlaSil