SARAİ - J.A. Redmerski (KPiBT - Karakter Tanıtımı)


Merhabalar! Keyifleriniz nasıl? :D Sarai'nin karakter tanıtımı merak ediyorsanız sizi aşağıya alalım. :D ♥SARAI:
On dört yaşında annesi tarafından bir uyuşturucu baronunun eline bırakılan ve o zamandan beri esir olan genç bir kız. Soğukkanlı, azimli ve içinde kendisinin de tanışmamış olduğu güçlü biri yatıyor. Yaşadığı travmalar dolayısıyla zamanla oluşmuş başka biri. Sarai aynı zamanda tehlikeli ve öfkeli. Hırs ve öfkeden besleniyor. Duygusal olarak oldukça karmaşık bir karakter.
VICTOR:
Kiralık katil. Dokuz yaşından itibaren Birlik için çalışıyor. Gizemli, tehlikeli, merak uyandırıcı ve garip biri. Ayrıca soğuk ve disiplinli. Duygularını saklamaya çaba harcamadan bile saklayabiliyor. Birisini öldürmek için anlaşma yaptığı yerin dönüşünde arabasında davetsiz birini buluyor. Evet, bahsedilen kişi Sarai. Onun içindeki kişiyi keşfetmesindeki rolü çok büyük.
NIKLAS:
Victor'un kardeşi ve o da Birlik'te. Abi-kardeş arasındaki ilişki bir sır ve hemen hemen kimse bilmiyor. Birkaç defa Victor'u korumak için 'manyakça' yollara başvuruyor. Soğukkanlı, öfkeli ve hırslı. Kendisine 'kıskanç' dersem ne der ki? Bence biraz kıskanç da.
JAVIER:
Sarai'nin elinde esir olduğu uyuşturucu baronu ve kadın tüccarı. Hastalıklı ve saplantılı. Onun hakkında daha fazla neler diyebilirim bilmiyorum ama benim midemi bulandırıyor. Kendisine rahatça ''pislik'' diyebilirim.

IZEL:
Javier'ın kız kardeşi. Esir olan kızlara işkence yapabilen, abisi gibi midemi bulandıran bir karakter. Güzelliğini ve çekiciliğini erkekler üzerinde rahatça kullanıyor. Izel'in öfkesinde ve hırsında bir şımarıklık, üstte olma, en gözde kişi olma havası var. Abisinden hoşgörü ve sevgi görmeden yetişmiş gerçek bir şımarık.FREDRIK:
Victor'un Birlik'ten olan bir arkadaşı. Serinin ilk kitabında sadece bir sahnede rolü olsa da bundan sonraki kitaplarda kendisini çok fazla göreceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder